Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny akumulatorów.

Posiadamy liczne certyfikaty do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej akumulatorów od wiodących producentów akumulatorów.

W naszym serwisie wymieniamy akumulatory w Państwa pojazdach w cenie zakupionej baterii. Wymiana jest robiona na podtrzymaniu energii (nie zakoduje się radio, zegarek, w nowszych modelach aut nie wyskakują żadne błędy komputera pokładowego) URZĄDZENIE BANNER.

W autach z systemem START-STOP wprowadzamy informacje do komputera o parametrach nowego akumulatora (przeprowadzamy adaptację akumulatora) TESTER EXIDE. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości. Jeśli podczas użytkowania wystąpi problem z akumulatorem zapraszamy do nas nie zależnie czy akumulator znajduję się jeszcze w okresie gwarancyjnym czy już nie. Nie zostawimy Państwa z problemem.

Uczestniczymy w Programie prowadzonym przez producenta akumulatorów VARTA "BEZPŁATNY TEST AKUMULATORÓW". Przeprowadzimy bezpłatny test akumulatora niezależnie o tego czy został on zakupiony w naszym serwisie. Jeśli trzeba naładować akumulator, to naładujemy (jeśli posiadamy wybrany rodzaj baterii  wydamy akumulator zastępczy). Po naładowaniu sprawdzimy stan akumulatora, jego żywotność oraz prąd rozruchowy. Po przeprowadzonych testach wydamy opinię na temat stanu akumulatora czy nadaję się do dalszej eksploatacji czy tez nie. Jeśli zajdzie potrzeba zakupu nowego akumulatora to doradzimy fachowo jaki akumulator będzie najlepszy w Państwa wypadku.

Trzeba pamiętać że w dzisiejszych czasach dobór akumulatora wiąże się nie tylko z pojemnością silnika, ale również z jego wyposażeniem w odbiorniki elektryczne jak i sposobem użytkowania auta. Nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji służą fachową i miła obsługą. Istnieje możliwość montażu akumulatora lub uruchomienia auta u klienta w garażu URZĄDZENIE GB 40.

 

W naszym serwisie:

 • Przetestujemy Twój akumulator, ZA DARMO
 • Jeśli jest potrzeba doładujemy (wydamy akumulator zastępczy),
 • Sprawdzimy w jakim stanie jest Twoje auto(zmierzymy prąd ładowania, ewentualne pobory prądu), ZA DARMO
 • Doradzimy jaki akumulator w Twoim przypadku będzie najlepszy, ZA DARMO
 • Wymienimy akumulator w Twoim aucie na zewnętrznym źródle zasilania, ZA DARMO
 • Przetestujemy Twój akumulator
  Przetestujemy Twój akumulator

  Po naładowaniu sprawdzimy stan akumulatora, jego żywotność oraz prąd rozruchowy.

 • Podtrzymanie energii
  Podtrzymanie energii

  Wymiany dokonujemy na podtrzymaniu energii. Dzięki temu nie zakoduje się radio, zegarek, w nowszych modelach aut nie wyskakują żadne błędy komputera pokładowego.

 • START-STOP
  START-STOP

  W autach z systemem START-STOP wprowadzamy informacje do komputera o parametrach nowego akumulatora (przeprowadzamy tzw.  adaptację akumulatora)

 • Bezpłatny test akumulatora
  Bezpłatny test akumulatora

  Przeprowadzimy bezpłatny test akumulatora niezależnie o tego czy został on zakupiony w naszym serwisie.

 • Ocenimy stan akumulatora
  Ocenimy stan akumulatora

  Po przeprowadzonych testach wydamy opinię na temat stanu akumulatora czy nadaję się do dalszej eksploatacji czy tez nie.